PRVNÍ KROK ZA HORMONÁLNÍM ZDRAVÍM

Přeji Ti krásný den, Anit,

chci Ti ještě jednou říct, jak je skvělé, že se se mnou chceš vydat na cestu za Tvým hormonálním zdravím. Věřím, že Ti tento 8týdenní skupinový koučink dá opravdu mnoho! 

Než se spolu 4. ledna v 19:00 potkáme, tak jsou zde první kroky, které potřebují být splněné.


I. KROK 

Dohoda, kterou potřebuji, abys podepsala a zaslala zpět na e-mail pcos@zenskacyklicnost.cz

přes tuto aplikaci můžeš udělat el. podpis 

adobe fill & sign


II. KROK 

Další krok bude vyplnit Tvou zdravotní historii. Tento dokument vyplň nejpozději do 18. 12. Pokud bude zaslán později, nedostaneš ode mě záznam. 
Po vyplnění dotazníku do něj vlož také 2 fotky Tvého jazyka. Jak vyfotit jazyk Ti ukážu níže na stránce. 
Tady máš ještě jednu možnost, kterou velice doporučuji. Jsou to krevní testy, které si můžeš udělat sama doma, a tak mít mnohem lepší přehled o svém zdraví. Brzy zde přidám i video, abys mohla vidět, jak celá tato domácí laboratoř funguje. A přidám i slevový kód 😍 CYKLICNOST10 

III. KROK 

Psychika je klíčová k tomu, abychom ve svém životě pociťovali radost a štěstí. Vím, že když se žena trápí s hormonálními problémy, tak se často staví do pozice oběti. Proto bych ráda, aby sis udělala pro sebe čas a vyplnila si pro sebe tyto uvědomovací dotazníky. 

IV. KROK 

Ráda bych Ti zaslala dáreček, který by Ti měl přijít ke konci listopadu nebo začátkem prosince.

Prosím Tě o zkontrolování Tvých údajů:

  • Na hrázi 956

    Beroun

    266 01


JAZYK:

  • Připrav si foťák dříve, než vyplázneš jazyk. Pouze 15–20 sekund, pak se jazyk začne zabarvovat do červena a ztrácí se vypovídací schopnost. Proto jednej rychle. Připrav se na denní světlo.

  • Barvu jazyka mohou ovlivňovat některé potraviny, obzvlášť ty s potravinářskými barvivy, čaj nebo káva, kořeněná jídla. Kouření zabarvuje povlak do žluta. Potraviny jako borůvky, červená řepa, kari nebo kurkuma. Proto vyfotit jazyk hned po ránu.

  • Vzhled jazyka mohou ovlivnit některé léky – antibiotika, kortikosteroidy, diuretika nebo cytostatika. Proto mě o tom informuj, pokud některé z uvedených léků bereš.


V. KROK

Teď společně všechno zkontrolujeme.

Další informace Ti přijdou během prosince na e-mail.  


TĚŠÍM SE NA NAŠI SPOLEČNOU CESTU!

S láskou