KOLIK ZNÁTE ŽEN

BEZ HORMONÁLNÍHO

PROBLÉMU?

Jsem zakladatelkou projektu Ženská Cykličnost. 

Certifikovaná ženská hormonální koučka IMH-C a certifikovaná koučka dle Mezinárodní federace koučů (ICF) v roce 2021. Studentka tradiční čínské medicíny, ale hlavně jsem tou ženou, která pomáhá ženám na cestě za uzdravím.Příběh s neobyčejným koncem, řekla bych 😄. V 16 letech jsem začala řešit svou bolestivou periodu a ochranu před otěhotněním hormonální antikoncepcí, protože mi bylo řečeno, že to je nejlepší cesta. Bohužel ve 21 letech po vysazení hormonální antikoncepce jsem se setkala s drsnou realitou: cystické akné, nepravidelná menstruace, zácpa a PMS.

Věděla jsem, že běžná medicína mi nepomůže, testy byly vždy v pořádku, ale já měla stále problémy. Rozhodla jsem se hledat odpovědi. Postupem času jsem objevila, jak hormony ovlivňují všechno v mém těle. To mě motivovalo dále hledat další možné příčiny mých potíží.

Před 3 lety jsem založila skupinu žen „I am Woman“, abych testovala, jak funguje naše cykličnost. Pozorovat výsledky bylo inspirativní. Pochopila jsem, že cykličnost je součástí každé z nás a chci tuto zkušenost předávat dál.

O rok později se narodil projekt Ženská Cykličnost. Místo, kde chci sdílet informace
o cykličnosti, zdravém životním stylu a poskytnout návod, jak pochopit své tělo a navrátit si své hormonální zdraví.

Protože bych taky dost v 16 letech ocenila informace o hormonální antikoncepci. Ráda bych slyšela od někoho, že bolestivá menstruace jde řešit jinak. 

Rozumím, jak nesmírně obtížně se představuje, že existuje jiná cesta. Vím, jak komplexní je péče o naše hormonální zdraví a že si zaslouží naši pozornost. Chci Ti ukázat, že kvalitní strava může být cesta. Že Tvé tělo má odpovědi, jen je potřeba jim rozumět.

Dokážu se vrátit do mé minulosti a přesně si vzpomenout na ten pocit, který možná právě teď prožíváš. A díky kombinaci osobního příběhu s odborným přístupem Ti chci ukázat, že
i Ty v sobě dokážeš najít svou ženskou cykličnost, přestat brát ty růžové pilulky jako lentilky a konečně prožít bezproblémovou menstruaci.

Mou kariéru youtuberky jsem vzdala 😅, ale aspoň Ti tu ukážu jedno z mých videí. Přesto mě mluvení  nepřestalo bavit, takže pokud bys chtěla slyšet nějaký z mých podcastů, můžeš se připojit k Cyklicky.

Před pár lety bych byla nesmírně vděčná za vědomosti, které mám dnes. Má vlastní cesta k uzdravení by nemusela trvat dva dlouhé rokyA tohle je přesně ten důvod, proč jsem se vydala na tuto cestu.  Mohu Ti ukázat, že cesta k uzdravení nemusí být vždy pokus omyl. Cítím ohromný závazek sdílet toto poznání s Tebou! 

Pokud to rezonuje s Tebe, můžu Ti s jistotou říct, že jsi na tom správném místě!

Co Ti ještě můžu ukázat?

Napsali o mně 

Články 

Podcasty
  • dm TV – video uvidíš v aplikaci „O menstruaci“, srpen 2023

Moje vzdělání

  • Certifikovaná koučka dle Mezinárodní federace koučů (ICF).
  • Jsem studentka tradiční čínské medicíny – obor akupunktura.
  • Certifikovaná koučka The Institute for Menstrual Health's - Women's Hormone Health Certification program participants (IMH-C).
  • Prošla jsem si výcvikem na Symptotermální metodu u MUDr. Lázníčkové.
  • Absolvovala jsem základní terapeutický výcvik pod vedením Christina Hassler – Unleashed.
  • Prošla jsem Holistic Health Coach Training for Women – specializace na Ayurveda.
  • Jsem lektorka hormonální jógy pod záštitou Yoga Alliance.
  • Jsem certifikování Aurikuloterapeutka.
  • Mám rekvalifikační kurz maséra, pro prohloubení anatomie a zlepšení palpitace v budoucí praxi při akupunktuře. 

Už jsem měla tu čest

 pomoci řadě ženám.

Dnes je na řadě

pomoci i TOBĚ!