Chceš vědět, jak můj koučink změnil životy žen jako jsi ty? 🎥

Klikni na video a poslechni si skutečné příběhy našich spokojených klientek. Inspiruj se jejich úspěchy a zjisti, jak můžeš i ty dosáhnout hormonální rovnováhy a lepšího zdraví. 🌸✨


NIKOLA JELÍNKOVÁ

🗣️Jaké bylo Tvé hormonální zdraví před HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINKEM?

👱🏻‍♀️  Mé zdraví bylo naprosto v pořádku až na jednu (velmi zásadní) oblast. A to konkrétně ženský cyklus. Prvně mě trápila ztráta menstruace a po jejím navrácení její (ne)pravidelnost. 

🗣️ Co všechno už jsi zkusila před HORMONÁLNÍM BALANC KOUČINKEM?

👱🏻‍♀️ Svůj cyklus a celkový problém jsem komunikovala se třemi gynekology. Bohužel mojí situaci neviděli jako problém nebo obtíž. Já sama jsem výživovou poradkyní a celkový životní styl (strava, pohyb, spánek, stres) mám pod palcem, tudíž tento aspekt jsem pouze dopilovala.

🗣️ Čeho ses bála, než si se mnou začala spolupracovat?

👱🏻‍♀️ Popravdě jsem se nebála vůbec ničeho. Brala jsem to jako svůj veliký krok k pozitivnímu směru.

🗣️ Co Tě nakonec přiměla k rozhodnutí se mnou začít spolupracovat?

👱🏻‍♀️ Moje celková frustrace a zoufalost. Nevěděla jsem jak bych si dále pomohla sama a chtěla jsem už definitivně svůj problém vyřešit.

🗣️ Jaké je Tvé zdraví TEĎ po, co jsi zažila HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINK?

👱🏻‍♀️ Prozatím jsem měla 3 plnohodnotné mns. Před spoluprací se Zdeňkou jsem poslední mns měla půl roku dozadu. Tudíž věřím, že se můj hormonální profil dává do pořádku a s dalšími měsíci po HBK přijdou i další mns.

🗣️ Co konkrétně byla ta největší změna?

👱🏻‍♀️ Největší změna byla přicházející mns.

🗣️ Jaké konkrétní výsledky jsi získala díky implementaci HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINKU?

👱🏻‍♀️ Menstruaci.

🗣️ Co přesně se Ti na HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINKU nejvíce líbilo?

👱🏻‍♀️ Oceňovala jsem materiály (prezentace, videa, dokumenty), které Zdeňka vytvořila pro edukaci a rozvoj jednotlivé ženy. Líbil se mi přístup Zdeňky - vždycky jsem se na ni mohla obrátit, zeptat se…

🗣️ Co bys řekla někomu, kdo uvažuje o investici do koučování se Zdeňkou?

👱🏻‍♀️ Pokud už jsi bezradná a nevíš jakým směrem se dál vydat se svým problémem a jak ho řešit, tak bych rozhodně neváhala a kontaktovala Zdeňku. Nemusí to znamenat pouze vyřešení Tvého problému, ale rozhodně se i naučíš spoustu věcí ohledně zdraví a ženského cyklu. Po koučování můžeš tyto znalosti implementovat do svého každodenního života.


NIKOLA JELÍNKOVÁ

🗣️Jaké bylo Tvé hormonální zdraví před HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINKEM?

👩🏻‍🦱  Me hormonální zdraví před koučinkem bylo takové, že jsem měla výkyvy nálad, chutě na sladké, menstruace neprobíhala úplně pravidelně ani jako síla MS, zčervenané tváře, černe tečky, před MS akné .

🗣️ Co všechno už jsi zkusila před HORMONÁLNÍM BALANC KOUČINKEM?

👩🏻‍🦱 Zkoušela jsem různé přípravky na obličej, ale přímo na hormonální zdraví asi nic extra, protože je všude spoustu informaci a moc jsem se v tom nevyznala dokud jsem nezačala pozorovat ig ženská cykličnost, tam jsem začala sbírat informace.

🗣️ Čeho ses bála, než si se mnou začala spolupracovat?

👩🏻‍🦱 Nikdy jsem žádný takový kurz neabsolvovala tak jsem vůbec nevěděla co od toho čekat.

🗣️ Co Tě nakonec přiměla k rozhodnutí se mnou začít spolupracovat?

👩🏻‍🦱  Asi po skoro 2 letech pozorování ig ženské cykličnosti jsem se rozhodla, že do toho půjdu, protože už to také bylo 3 roky, co jsem vysadila HAK a chtěla jsem více porozumět sama sobě a svým cyklům.

🗣️ Jaké je Tvé zdraví TEĎ po, co jsi zažila HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINK?

👩🏻‍🦱 Během koučinku se mi srovnala MS, pleť se zklidnila, chutě na sladké nemám, výkyvy nálad nejsou.

🗣️ Co konkrétně byla ta největší změna?

👩🏻‍🦱 Největší změna u mě nastala v pravidelných snídaních! Myslet na to ze mám jíst DUHU 🌈 , sledovat jaké produkty si na sebe dávám (kosmetika).

🗣️ Co Tě překvapilo?

👩🏻‍🦱 Překvapilo mě jak málo stačí k tomu aby byli vidět/cítit změny.

🗣️ Jaké konkrétní výsledky jsi získala díky implementaci HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINKU?

👩🏻‍🦱 Pravidelný cyklus, už vím jak používat doplňky, co mám jist - to se projevuje nejvíc na energii.

🗣️ Co přesně se Ti na HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINKU nejvíce líbilo?

👩🏻‍🦱 Líbilo se mi spoustu informaci ze kterých jsem si sama vybírala co kdy jak zkusím, cenné rady od Zdeňči, přizpůsobeni Zdeňči, celkově proste Zdenča jaká je a jak se mnou komunikovala a jak se o mě během koučinku starala ♥️.

🗣️ Co bys řekla někomu, kdo uvažuje o investici do koučování se Zdeňkou?

👩🏻‍🦱 Ať do toho určitě jde! Stojí to za to, za ty informace a za tu úlevu potom. Není to žádná věda, jak to vypadá 😊


ADÉLKA ROMAŇÁKOVÁ


VERONIKA HYNKOVÁ

🗣️ Jaké bylo Tvé hormonální zdraví před HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINKEM?

👩🏻‍🦱 Měla jsem několikrát se opakující kvasinkovou infekci, často problémy se zažíváním, bolestivé pupínky, bolestivou menstruaci a velkou náladovost. Často jsem bývala nemocná a celkově jsem moc nevěděla jak moje tělo funguje a proč v některých fázích jsem hodně unavená, atd… Neuměla jsem pracovat se stresem a ani jsem netušila že může být tak rozhodujícím parametrem při mých obtížích.

🗣️ Co všechno už jsi zkusila před HORMONÁLNÍM BALANC KOUČINKEM?

👩🏻‍🦱 Od gynekoložky jsem měla předepsané prášky, které řešily kvas. infekci. Dále jsem se pokoušela držet dietu, ale sama jsem pořádně nevěděla, co mohu a nemohu jíst, takže nefungovala.

🗣️ Čeho ses bála, než si se mnou začala spolupracovat?

👩🏻‍🦱 Nevěděla jsem co očekávat. Je těžké najednou změnit návyky a celý svůj život. Měla jsem strach, že to nebude fungovat, ale byla jsem ochotná zkusit, co mi to může nabídnout. Možná i strach mluvit o těchto věcech s někým cizím, nestydět se říct vše tak jak je.

🗣️ Co Tě nakonec přiměla k rozhodnutí se mnou začít spolupracovat?

👩🏻‍🦱 Často opakující se kvasinková infekce. Potřebovala jsem to nějak vyřešit, protože se nedalo každý měsíc s ní fungovat. Možná i pocit že potřebuji v životě něco změnit, najít si jiný smysl života/životní styl. Hlavně jsem se chtěla o svém těle dozvědět víc a vědět jak funguje. Zajímalo mě to už dlouho a nad koučingem jsem uvažovala skoro přes rok.

🗣️ S čím konkrétním jsi se potýkala, než jsi se pustila do spolupráce se mnou?

👩🏻‍🦱 Bolestivá menstruace, kvasinková infekce, špatné zažívání a trávicí problémy, náladovost, před menstruací bolestivé pupínky.

🗣️ Jaké je Tvé zdraví TEĎ po, co jsi zažila HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINK?

👩🏻‍🦱 Kvasinková infekce zmizela. Menstruace už mě nebolí. Většina menstruací při/po koučingu je víceméně bezbolestná. Nemívám problémy se zažíváním. A pokud ano, vím co začít jíst, nebo jak to napravit. Vyhýbám se sladkému a mastnému. Celkově se mi změnily chutě - např. sladkého už moc nesním, slané brambůrky atd. už jen příležitostně a málo, radši si dám ovoce, dávám si pozor na smažená jídla. Začala jsem se stravovat pravidelně a hledím si toho co jím. Zároveň jsem změnila přístup k práci. Už se nestresuji jako dřív. Vím, že je zbytečné dělat si hlavu s něčím, co neovlivním. A to vše má vliv i na zažívání i na psychickou pohodu.

🗣️ Co konkrétně byla ta největší změna?

👩🏻‍🦱 Určitě to jak přemýšlím o životě. Že si chci život užít a být šťastná a né se trápit hloupostmi. Jak se člověk cítí je ovlivněno tím jak vnímá vnější vlivy a já se naučila mít pozitivní náhled. Také změna stravování. Naučila jsem se hlídat si pravidelný rytmus a co jím. Vážím si toho, že jsem vložila čas do této formy sebevzdělání.

🗣️ Co Tě překvapilo?

👩🏻‍🦱 Jak rychle opadly zábrany a stud a měla jsem pocit že mohu být ke Zdeňce otevřená. Měla jsem strach že bude koučing podobný jako ve škole – dostanu nějaké instrukce a podle nich se musím striktně řídit. Ale naopak pokud jsem něco nezvládla zařadit hned, nebo jsem potřebovala svůj čas, abych se s novým podnětem sžila, nebyl to problém. Vše se neslo v uvolněné a přátelské atmosféře.

🗣️ Jaké konkrétní výsledky jsi získala díky implementaci HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINKU?

👩🏻‍🦱 Ve většině případů bezbolestná menstruace, zmizely kvasinkové infekce, bolestivé akné. Náladovost se zmírnila, nebo vím, co ji zapříčinilo. Už nemám rozházené trávení a nepříjemné projevy. Jsem víc v klidu a hlavně vím, že nemohu otěhotnět v každé fázi cyklu.

🗣️ Co přesně se Ti na HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINKU nejvíce líbilo?

👩🏻‍🦱 Líbila se mi otevřenost, se kterou jsem mohla komunikovat se Zdeňkou. Možnost kdykoliv se zpětně podívat do materiálů a osvěžit si dřívější informace. Poté se mnohem lépe ukázal celkový kontext. Dozvěděla jsem se spoustu nových věcí, které bych sama dlouho hledala. Vše bylo na jednom místě a mohla jsem se seriálům věnovat, kdykoliv se mi to hodilo. Hlavně i časová variabilita byla pro mě velký bonus. Zdeňka mi v plno věcech ukázala novu perspektivu. Bylo obohacující mluvit s někým, kdo má jiný pohled na svět a ukázal mi jak je možné věci vnímat.

🗣️ Co bys řekla někomu, kdo uvažuje o investici do koučování se Zdeňkou?

👩🏻‍🦱 Rozhodně mohu doporučit. Sama jsem váhala, ale za dobu koučingu se změnilo mnoho věcí, které mi umožnily cítit se lépe. Zbavila jsem se zdravotních problémů, se kterými mi na gynekologii nepomohli. Cítím se lépe. Mám pocit, že lépe znám své tělo. Myslím, že to co jsem se dozvěděla, mi umožní předejít jiným zdravotním problémům. Teď už vím, že věci, kvůli kterým jsem se dříve stresovala, jsou ovlivnitelné. Dokázala jsem najít jiný pohled na svět a i ten může mít velký vliv na naše zdraví. Nicméně, rozhodně informace o tom, jak funguje moje tělo a co vše ho ovlivňuje je veliký bonus při cestě k sebepoznání a šťastnějšímu já.LUCIE ZAHRADNÍČKOVÁ

🗣️ Jaké bylo Tvé hormonální zdraví před HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINKEM?

👱🏻‍♀️Velmi špatné. Nejvíc mě trápilo špinění, které začínalo pravidelně 7. den cyklu a trvalo až do další menstruace. Na gynekologii neviděli žádný problém a byl mi nasazen syntetický progesteron, který bohužel nezabíral. Dále jsem měla cystu, 2mm velkou na pravém vaječníku.

🗣️ Co všechno už jsi zkusila před HORMONÁLNÍM BALANC KOUČINKEM?

👱🏻‍♀️ Jak už jsem zmínila výše, na gynekologii jsem dostala syntetický progesteron. Sama jsem si kupovala nejrůznější doplňky stravy na ženské zdraví, četla velké množství informací, které byly často rozporuplné.

🗣️ Čeho ses bála než si se mnou začala spolupracovat?

👱🏻‍♀️ Bála jsem se, že mi není pomoci. Dále jsem doufala, že jsem zvolila dobře, investovat peníze právě do tohoto hormonálního coachingu. Mám pocit, že se tomu v této době věnuje hodně lidí a né všichni tomu musí dobře rozumět. Samozřejmě také toho, zda si budu se Zdeňkou rozumět. :)

🗣️ Co Tě nakonec přiměla k rozhodnutí se mnou začít spolupracovat?

👱🏻‍♀️ Hned na prvním seznamovacím callu jsem věděla, že Zdeňka je v tom co dělá kovaná a mohu jí věřit. Svěřování o mém zdravotním stavu šlo díky Zdeňky empatii velmi snadno.

🗣️ Jaké je Tvé zdraví TEĎ po, co jsi zažila HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINK?

👱🏻‍♀️ O 1000% lepší - mám stále na čem pracovat, ale posun cítím neuvěřitelný. Špinění už nemám prakticky vůbec, cysta se zmenšila o půlku a celkově se snažím žít cyklicky. :) Mám více energie a nemám PMS.

🗣️ Co konkrétně byla ta největší změna?

👱🏻‍♀️ Vymizení špinění. Asi si každá žena dokáže představit jak omezující to je. Hlavně jsem si celou dobu pokládala otázky, co dělám špatně a co se mnou je.

🗣️ Co Tě překvapilo?

👱🏻‍♀️ Že stačí prakticky velmi málo k tomu, aby se věci daly do pochodu. Opravdu není těžké se více soustředit na jídelníček a na správné aktivity v jednotlivých fázích cyklu. Stačí jenom chtít a mít v hlavě motivaci.

🗣️ Jaké konkrétní výsledky jsi získala díky implementaci HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINKU?

👱🏻‍♀️ Vymizení špinění, PMS a zmenšení cysty na vaječníku.

🗣️ Co přesně se Ti na HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINKU nejvíce líbilo?

👱🏻‍♀️ Velmi se mi líbily kvalitní edukační materiály, které byly srozumitelné a neuvěřitelně zajímavé. Na cally k jednotlivým kapitolám jsem se těšila, bylo to moc příjemné všechno otevřeně probrat.

🗣️ Co bys řekla někomu, kdo uvažuje o investici do koučování se Zdeňkou?

👱🏻‍♀️ Určitě do toho, prosím, běž! Je to úžasná investice do tvého zdraví, které máme bohužel opravdu jenom jedno. :) Ale můžeme na něm pracovat a je to vlastně úžasný, že můžeme.

🗣️ Myšlenky na závěr

Žijeme v době, která není jednoduchá. Potraviny nejsou kvalitní, ženeme se za úspěchem a neumíme se zastavit. Díky coachingu jsem se dokázala na chvíli zastavit a uvědomit si, že je hrozně fajn být žena a vážit si toho co mám, včetně menstruace. A miluju se v tomto směru dál vzdělávat. Jsem vděčná za to, že jsem do toho šla a že mě Zdeňka provázela v začátcích této cesty. Byla to boží jízda plná změn. DĚKUJU!


BARBORA ŘEHÁČKOVÁ


MONIKA PELUŇKOVÁ

 🗣️ Jaké bylo Tvé hormonální zdraví před HORMONÁLNÍM BALANC KOUČINKEM?

👩🏻‍🦱 nepravidelná menstruace (20/70/35 dní apod.), samovolný potrat v 5. týdnu, akné, nafouknuté břicho, dlouhé špinění před menstruací, často nachlazená

🗣️ Co všechno už jsi zkusila před HORONÁLNÍM BALANC KOUČINKEM?

👩🏻‍🦱 Gynex kapky, Maca, nějaké kapky na zlepšení imunity

🗣️ Čeho ses bála, než si se mnou začala spolupracovat?

👩🏻‍🦱 že mi koučink nepomůže a nic nedá, že to budou vyhozené peníze a že to bude až moc "ezo"

🗣️ Co Tě nakonec přimělo k rozhodnutí se mnou začít spolupracovat?

👩🏻‍🦱 pár týdnů jsem sledovala instagram a mezitím jsem měla stále divnou menstruaci, takže jsem se poté rozhodla pro koučink

🗣️ Jaké je Tvé zdraví TEĎ po, co jsi zažila HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINK?

👩🏻‍🦱 menstruace je víceméně pravidelná, pleť se zpravila, nejsem nafouklá, cítím se dobře, jsem méně nemocná

🗣️ Co konkrétně byla ta největší změna?

👩🏻‍🦱 největší změnu vidím v pravidelnosti menstruace a v tom, že už nemívám tak často nafouklé bříško, dokážu si připravit jídlo tak, aby prospělo mému hormonálnímu zdraví

🗣️ Co Tě překvapilo?

👩🏻‍🦱 plno věcí - v jakém pořadí jíst nejlépe jídlo, jak funguje ST, proč a jak má vypadat správná menstruace, jak na sebe vše navazuje apod.

🗣️ Jaké konkrétní výsledky jsi získala díky implementaci HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINKU?

👩🏻‍🦱 zlepšení menstruace, plno nových vědomostí, uvědomění se, zlepšení akné a nafouknutí, cítím se lépe

🗣️ Co přesně se Ti na HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINKU nejvíce líbilo?

👩🏻‍🦱 mohla jsem se na cokoli a kdykoli zeptat, Zdenčin uklidňující projev a vlastně i možnost se Zdeňce čímkoli osobním svěřit, zpracování materiálů, vzájemné oceňování, doporučení doplňků stravy na míru

🗣️ Co bys řekla někomu, kdo uvažuje o investici do koučování se Zdeňkou?

👩🏻‍🦱 stojí to za to, ale pouze v případě, že na tom budete pracovat hlavně vy sami, Zdeňka není kouzelník, ale spíše průvodce na Vaší cestě za hormonálním zdravím.


VERONIKA NOVOTNÁ


ALENA

Jaké bylo Tvé hormonální zdraví před HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINKEM?

Nikdy jsem nebrala hormonální antikoncepci a neměla jsem ani příliš výrazné projevy PMS či menstruační bolesti, takže mě nenapadlo, že bych mohla trpět hormonální nerovnováhou. Proto mě překvapilo, když mi během prohlídky na gynekologii doktorka na ultrazvuku objevila cystu na vaječníku a nabídla krátkodobou hormonální antikoncepci na srovnání hladiny hormonů. To jsem odmítla, ale po odchodu z ordinace jsem si dala do souvislostí i další věci, které mě dříve nenapadly a uvědomila jsem si, že možná opravdu trpím hormonální nerovnováhou: posledních měsíce před koučinkem jsem byla náladová, vystresovaná, trpěla na bolavá prsa, vypadávaly mi vlasy, objevovalo se mi akné a byla jsem pořád unavená.

Co všechno už jsi zkusila před HORMONÁLNÍM BALANC KOUČINKEM?

Již dlouho před hormonálním koučinkem jsem se zajímala o zdravý životní styl, ale nebylo to nic komplexního. Co se týče hormonálního zdraví, byl Zdeňčin hormonální koučink to první, co jsem vyzkoušela.

Čeho ses bála než si se mnou začala spolupracovat?

Bála jsem se především toho, že se nic nového nedozvím, že mi koučink s mými problémy nepomůže, a že to budou vyhozené peníze. Taky jsem si nebyla jistá, jestli je pro mne koučink vhodný, protože jsem netrpěla bolestivou menstruací, která by mě vyřazovala z běžného fungování, nikdy jsem nebrala HA, neměla jsem PCOS, ani jinou gynekologickou diagnózu, nepřipadala jsem si jako prototyp Zdeňčiny klientky (než se mi objevila cysta na vaječníku).

Co Tě nakonec přiměla k rozhodnutí se mnou začít spolupracovat?

Nakonec mě přesvědčil nález cysty a hrozba HA od doktorky.

Jaké je Tvé zdraví TEĎ po, co jsi zažila HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINK?

Cítím se teď lépe, vyrovnaněji a zdravěji. Mám také více energie.

Co konkrétně byla ta největší změna?

Vymizení cysty na vaječníku.

Co Tě překvapilo?

Překvapilo mě, jak je všechno propojené, a co všechno ovlivňuje naše hormonální zdraví. V rámci koučinku jsme pokryly obrovské množství témat, u kterých bych si na začátku nemyslela, že mají vliv na mé hormony. Také jsem si úplně neuvědomovala, jak důležitou roli hrají v těle hormony a co všechno v těle ovlivňují. (SPOILER ALERT: všechno!)

Jaké konkrétní výsledky jsi získala díky implementaci HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINKU?

Kromě zdravotních výsledků, o kterých jsem psala už výše, bych ráda vyzdvihla především to, že teď více rozumím vlastnímu tělu a jeho cykličnosti. Rozumím mnohem hlouběji tomu, jak mé tělo ovlivňuje strava, spánek, pohyb, okolní vlivy apod. a více si uvědomuji své silné stránky během jednotlivých fází mého cyklu. Jako příjemný bonus navíc hodnot pracovat se symptotermální metodou.

Co přesně se Ti na HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINKU nejvíce líbilo?

Moc se mi líbilo to, jak byl koučink velmi komplexně a holisticky sestavený, postupně jsme pracovaly na různých aspektech mého životního stylu a identifikovaly jsme slabá místa, na kterých by se dalo pracovat. To mi přišlo hrozně fajn, protože většinou za problémy nemůže jeden konkrétní špatný návyk, ale celá řada věcí, které by samostatně nevadily, ale dohromady způsobí problém. Taky musím ocenit příjemnou atmosféru v průběhu celého koučinku.

Co bys řekla někomu, kdo uvažuje o investici do koučování se Zdeňkou?

Řekla bych, ať to určitě vyzkouší! Dozví se určitě spoustu věcí, které kdyby si člověk měl studovat a hledat si sám, tak nad tím stráví mnohonásobně více času a nebude to takhle hezky komplexně a v souvislostech. Navíc bič v podobě callů jednou za dva týdny taky pomáhá pořádně se ponořit do studia, i když člověk zrovna nemá moc času.

Jaké je Tvé OFICIÁLNÍ doporučení pro HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINK?

Doporučuji!


PAVLÍNA ŽILOVÁ

EMÍLIE BRÁTOVÁ


 ... Cítím se sebevědomá, více pochopena sama sebou více vděčná za svoje zdraví vděčná za to že jsem se rozhodla pro své zdraví něco udělat a tím je tvůj Koučink. Naučila jsi mě že vše je propojené se vším že kvalita stravy, pohyb a spánek ovlivňuje nejen ženské hormony ale imunitu, trávení a vše s tím spojené....

MARKÉTA PATOVÁ


KRISTÝNA BUKOVÁ

LENKA KRAMEROVÁ


Čeho ses bála než si se mnou začala spolupracovat?

Bála jsem se především toho, že se nic nového nedozvím, že mi koučink s mými problémy nepomůže, a že to budou vyhozené peníze. Taky jsem si nebyla jistá, jestli je pro mne koučink vhodný, protože jsem netrpěla bolestivou menstruací, která by mě vyřazovala z běžného fungování, nikdy jsem nebrala HA, neměla jsem PCOS, ani jinou gynekologickou diagnózu, nepřipadala jsem si jako prototyp Zdeňčiny klientky (než se mi objevila cysta na vaječníku).


PETRA BRÝDLOVÁ 

TEREZA KANIOVÁ


MONIKA LEŠKOVÁ

TEREZA GÖDRICHOVÁ 


Co Tě překvapilo?

Překvapilo mě, jak je všechno propojené, a co všechno ovlivňuje naše hormonální zdraví. V rámci koučinku jsme pokryly obrovské množství témat, u kterých bych si na začátku nemyslela, že mají vliv na mé hormony. Také jsem si úplně neuvědomovala, jak důležitou roli hrají v těle hormony a co všechno v těle ovlivňují. (SPOILER ALERT: všechno!)


ANETA COURALOVÁ

DARIA FARBAROVÁ


TEREZA MARKOVÁ

NATÁLKA NĚMCOVÁ 


Co Tě nakonec přiměla k rozhodnutí se mnou začít spolupracovat?

Delší dobu jsem tě sledovala na Ig a nabyla jsem dojmu, že tématu opravdu rozumíš a nebyla jsi žádná další zázračná mastička 😅


SIMONA MIČULKOVÁ

Lucie Kaplanová 


Ivana Stračár Blahunková

Veronika Hrnčířová


Před pár měsíci jsem vůbec neměla ponětí o nějakém hormonálním balanci nebo o tom, že můj cyklus má 4 fáze. Základní informace, kterou jsem dostala při své první menstruaci byla: Gratuluji, je z tebe žena! Ale o tom, že jsem vlastně 4 osobnosti v jednom, to už se mi nikdo vysvětlit neuráčil :D Vlastně jsem si toho všímala celý ten „ženský život“, že se chovám někdy přátelsky a někdy na pěst, ale nikdy jsem si nedokázala odpovědět proč. Byly to takové jednotlivé dílky puzzlí, které jsem o sobě znala, ale až se Zdeňkou mi všechny puzzle zapadly do sebe. Cítím, že svému životu dávám konečně řád, že už se nemusím stresovat, že nemusí být všechno teď hned a že občas to zkrátka není všechno perfektní a růžový. Že při menstruaci mám odpočívat jsem věděla už od začátku, teď ale hlavně vím PROČ mám odpočívat. A díky tomu si ty chvilky více užívám. Zdeňka je úžasná milá přátelská pozitivní bytost, která se vám snaží předat maximum. A nejde o práci, ale o život - a to doslova! :D Chce abyste se vy cítili skvěle a hledá řešení přímo pro vás. Nejede podle nastavených vzorců, a to se mi líbí nejvíce. Jako učitelka si teď dokážu čas mnohem lépe zorganizovat, a ne jeden den, ale jeden měsíc, jeden cyklus, a to je pro mě to nejvíc! Pokud i ty si nevíš rady nebo máš pocit, že znáš dílky svých puzzlí ale nevidíš celistvý obraz - napiš Zdeňce, sjednej si s ní zkušební sezení (které je úplně zdarma!) a hned zjistíš, co ti dává a nedává smysl. Pak už se můžeš jen rozvíjet a těšit. ❤️

Míša Matějovcová 

učitelka


Moje MNS trvala kazdy mesic kolem 15 dní. MNS nebo ovulace byla s extrémními bolestmi. A vzdy tak 2-4 dny tak velmi silna MNS, ze mi bylo na omdleni a nebyla jsem schopna vstat ani z postele. Bolest hlavy, motani se, nechuť k jidlu. Ne jednou jsem vyhledala lekare. Pomůcky jsem měnila co pul hodinu/hodinu. Pri MNS se objevovaly velke sraženiny krve, napriklad o velikosti dlaně.

Ruzne lekare, antikoncepci, umele doplňovan progesteron ( bez hormonalniho profilu ), ruzne neprokazane diagnózy, straseni, ze nebudu moci uz mit deti, Gynex, MACU, ruzne bylinky a masaze, ruzne leky, to vse jsem jiz vyzkousela pred koucovanim.

Uprimne jsem se bala, ze koucovani s tebou budou pro me vyhozené penize.

Ale nakonec jsem si rekla, ze uz jsem do tohoto ,,problemu " dala tolik penez, ze to zkusim. Precijen investovat penize do zdravi se vzdy vyplatí a ma to smysl.

Celkove jsem byla naladova, výbušná, protivna, trpěla jsem uzkostmi a nespavosti, brala jsem MNS jako zlo a problem, mela jsem silene akne. Pri MNS bolesti zad, ale opravdu velmi silne 2-3 analgetika denne. Krece do bricha a pocit na zvraceni.Se silnou MS, samozřejmě i malo železa v krvi a ostatní látek. byla jsem závislá na sladkým každý den převážně po obědě měla jsem pocit že mi to musí dodat energii, byla jsem neustále unavena a podrážděná. Kava 1-3 denne nutnost.Nyní po dvou měsících koučování s tebou Už jedu 8. nebo 9. týden kdy nejím sladké Jako jsou sušenky čokolády apod. zpracované sladkosti. S chutí a s radostí si dám domácí dezert buchtu bábovku apod.

naučila jsi mě že si sladké mám dát opravdu když na něj mám chuť, a ne každý den jako zvyk a jako potřebu doplnění energie. Přišla jsem na bez kofeinovou kávu a maximálně jsem si ji zamilovala. Klasickou kávu s kofeinem si dávám v období po menstruaci a případně když mám ovulaci ale tak moc jsem si oblíbila bez kofeinovou kávu že klasický kafe už si dám opravdu jen příležitostně a kdyžtak v právě v tomto období. A moje menstruace je nyní bez bolesti, bez léků bez nevolností. spánek je naprosto úžasný spim celou noc v kuse nebudím se nemám problémy s usnutím po ránu se cítím odpočatá mám dobrou náladu. Pochopila jsem fáze cyklu a věřím a myslím že i okolí si toho všimli, že jsem méně podrážděná méně konfliktní a více klidná. akné je na ústupu a jediné co teď ještě řeším je délka menstruace. Ale věřím že díky tvým radám ohledně podpory sleziny to vse bude casem perfektní. Cítím se sebevědomá, více pochopena sama sebou více vděčná za svoje zdraví vděčná za to že jsem se rozhodla pro své zdraví něco udělat a tím je tvůj Koučink. Naučila jsi mě že vše je propojené se vším že kvalita stravy pohyb a spánek ovlivňuje nejen ženské hormony ale imunitu trávení a vše s tím spojené. Největší změnou pro mě byla zmena stravy, kdy jsem ze svého každodenního jídelníčku vyřadila cukry špatné tuky a kofein překvapilo mě že sladké i káva mi chyběly možná první týden a nyní po dvou měsících absolutně nemám problém s tím když si vedle mě někdo dá výbornou voňavou kávu a k tomu sušenku, tak já jsem úplně v pohodě a beru to tak že já vím co do svého těla dávám a já vím že mu chci dopřát jen to nejlepsi.

Překvapilo mě hodně věcí asi úplně nejvíc to jak moc důležitá je slezina co se týče ženské ho zdraví jak moc důležitý je abych jedla například teplou zeleninu a ne studený zeleninový salát a studené mléčné výrobky že opravdu i na tomto záleží překvapilo mě kolik energie najednou mám a jsem schopná fungovat daleko více a lepe. Teprve až teď jsem si uvědomila jak opravdu cukry sladkosti dokáží ovlivňovat fungování našeho těla a ve finále ho akorát zpomalit.

Nejvice se mi libilo zpracování materiálu, ktere jsi vytvorila. Tvuj osobni pristup, lidské vysvětlování, zápal pro to mi pomoci, hledání moznosti, tvoje neskutecne informace a rady.

Urcite bych kazde zene doporucila koucovani s tebou. A i v pripade, ze nema problem s hormonalnim zdravim. Uz jen proto, ze jsi me naučila tolik informaci o ženském tele a jak je vse propojena a co delat v kazde jedne fáze cyklu, aby byla takova, jaka ma byt a me bylo co nejlepe. Co naprikld cvicit a nebo jist pro podporu naseho ženského zdravi. Jak vlastne funguji orgány v tele a co se nam telo snazi rict, kdyz je neco jinak. Opravdu hodne AHA momentu a pochopeni jen diky tobe.

Koucovani s tebou doporucuji na 200% a jsem rada, ze jsem do toto s tebou sla. Otevrelo mi to oci, změnil omi to pohled na sebe sama. A diky tomu jsem ted zacala zit novy zivotni styl jak ja, tak i muj syn s partnerem.

Lucie Knesplová

Mateřská dovolená
Jaké bylo Tvé hormonální zdraví před HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINKEM?Špatné :D, bolestivá menstruace, ošklivé akné na zádech a dekoltu, neznalost nálad v rámci cyklu.

Co všechno už jsi zkusila před HORMONÁLNÍM BALANC KOUČINKEM?

Čaje, spoustu analgetik, HA, miliardu různé kosmetiky, konzultaci s lékaři

Čeho ses bála, než si se mnou začala spolupracovat?

Že to nebude fungovat...

Co Tě nakonec přiměla k rozhodnutí se mnou začít spolupracovat?

Delší dobu jsem tě sledovala na Ig a nabyla jsem dojmu, že tématu opravdu rozumíš a nebyla jsi žádná další zázračná mastička :D

S čím konkrétním jsi se potýkala, než ses pustila do spolupráce se mnou?

Bolestivá menstruace, akné

Jaké je Tvé zdraví TEĎ po, co jsi zažila HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINK?

Menstruace je méně bolestivá, akné zmizelo, avšak pořád bojuji s bolesti prsou a nabíráním vody před menstruací.

Co konkrétně byla ta největší změna?

Akné

Co Tě překvapilo?

Je to všechno v hlavě :D

Jaké konkrétní výsledky jsi získala díky implementaci HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINKU?

Efektivněji pracuji v jednotlivých fázích cyklu (kreativita, extrémní aktivita v dyn. Fázi) Zlepšení menstruace + akné odeznělo, lépe jim.

Co přesně se Ti na HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINKU nejvíce líbilo?

Přehlednost a dávka informací, které jsem dostala ústně a i písemně. Líbí se mi to zpracování ve kterém to zasíláš. Taky reporty jsou fajn a v neposední řadě tvůj lidský přístup, tvá energie.

Co bys řekla někomu, kdo uvažuje o investici do koučování se Zdeňkou?

Určitě do toho jít pokud se chceš pochopit jako žena.

Lenka Wojkowská

Projektová manažerka Jaké bylo Tvé hormonální zdraví před HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINKEM?Cysty na vaječnících, hodně dlouhý cyklus ( vesměs žádný). Ale když, tak hodně bolestivá menstruace, akné, časté opary, bolesti beder, střídající se průjmy a zácpa.

Co všechno už jsi zkusila před HORMONÁLNÍM BALANC KOUČINKEM?

Toho bylo hodně, od přírodní kosmetiky, přes vegetariánství, konstelace, léčitele, homeopatika, bylinky atd.

Čeho ses bála než si se mnou začala spolupracovat?

Obecně že budu muset jít na operaci, vezmou mi velkou část obou vaječníku a že nebudu moct mít děti.

Co Tě nakonec přiměla k rozhodnutí se mnou začít spolupracovat?

Přišla jsem na tebe skrz Barču ze Soulmate terapie, která mi po jednom sezení řekla, že si myslí, že nejvíc bys mi mohla pomoci právě ty a hormonální balance.

S čím konkrétním jsi se potýkala, než jsi se pustila do spolupráce se mnou?

Po vysazení hormonální antikoncepce stále se objevující opravdu velké cysty na obou vaječnících, nepravidelná menstruace s dlouhými cykly, akné.

Jaké je Tvé zdraví TEĎ po, co jsi zažila HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINK?

Poslední 3 cykly do 40 dní, což jsem posledních 5 let neměla. Skoro žádné pupínky, cysty vypadají menší.

Co konkrétně byla ta největší změna?

Jídlo a sladké

Co Tě překvapilo?

Jak je to snadné a že mi vlastně voda s octem ráno chutná 😂

Jaké konkrétní výsledky jsi získala díky implementaci HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINKU?

Menstruaci a cyklus, který se viditelné zkracuje. A například i nemám nutnost si dát po obědě sloficka, protože nejsem tam unavená.

Co přesně se Ti na HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINKU nejvíce líbilo?

Všechno. Jak to dává hlavu a patu, jak je to vlastně snadné a logické, Od začátku po konec. Doporučuju ho všude kudy chodím.

Co bys řekla někomu, kdo uvažuje o investici do koučování se Zdeňkou?

Ať o tom vůbec nešpekuluje a kouká to udělat. Zkusila jsem toho hodně, ale až nyní vidím opravdové výsledky za relativně krátkou dobu.

Jaké je Tvé OFICIÁLNÍ doporučení pro HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINK?

Toto by se mělo vyučovat ve školách a obzvlášť u gynekologů, protože jak tohle nemůžou znát a řídit se tím opravdu nechápu.

A taky všem mámám a dívkám, kterým není jejich zdraví jedno. Dává to smysl 🤍

Terezka měla na začátku koučinku cyklus 72 dní
Terezka měla na začátku koučinku cyklus 72 dní


Tereza Svobodová

 manažerka/sportovkyně 


                            Jaké bylo Tvé hormonální zdraví před HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINKEM?

Měla jsem naprosto rozházené hormony, obrovské výkyvy nálad, časté stavy, kdy jsem se cítila nemožná, že se nikam neposunuju. Zároveň jsem byla často unavená a přepracovaná, v jednom kole jsem se nezastavila, dělala jsem všechno, ale nic takového, co by mě umělo motivovat, posunovat dál. Také jsem mívala více akné a především časté střevní problémy, neustálé nedýmání.

Co všechno už jsi zkusila před HORMONÁLNÍM BALANC KOUČINKEM?

Různé bylinky, čaje, doplňky stravy. Sama dělat To do listy, více odpočívat. Různé "diety" na intolerance - nejedla jsem převážně mléčné výrobky s domněním, že trpím na intoleranci. Sledovat svůj cyklus, ale nevěděla jsem, jak na to. Poslouchala jsem podcasty, články na téma ženského zdraví, ale neuměla jsem to správně aplikovat do svého života.

Čeho ses bála než si se mnou začala spolupracovat?

Že budou změny velké, náročné a nebudu mít na to čas. Nebo že do toho "vlítnu po hlavě", přepálím začátek, ale neudržím to a spadne to do starých kolejích, čímž by to byla ztráta peněz.

Co Tě nakonec přiměla k rozhodnutí se mnou začít spolupracovat?

Mé nekontrolovatelné výkyvy nálad, záchvaty breku a sebelítosti. Tohle vše se odráželo do mého vztahu, na partnera. Více jsme se dříve hádali. Také můj špatný time management a nemožnost vše stíhat, ztráta motivace na věci, které jsem vlastně chtěla a byly můj cíl. No a v neposlední řadě akné.

S čím konkrétním jsi se potýkala, než jsi se pustila do spolupráce se mnou?

Záchvaty nálad, akné, zažívací potíže, více hádek v partnerství, neuměla jsem odpočívat, přitom jsem cítila, že potřebuju. Neuměla jsem si efektivně uspořádat den, měla jsem děsný chaos v hlavě a nevěděla, co vlastně chci.

Jaké je Tvé zdraví TEĎ po, co jsi zažila HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINK?

Mnohonásobně lepší, akné se pomalu lepší, zažívací potíže téměr odezněly. Zlepšil se můj vztah k sobě samé, více si sebe vážím a stavím na 1. místo. Naučila jsem se odpočívat a také se zlepšil vztah vůči partnerovi.

Co konkrétně byla ta největší změna?

Stravování - nejedla jsem špatně, ale chyběly maličkosti, které mi zdraví o dost zlepšíly. Pohled na sebe samou a stavění se na 1. místo.

Co Tě překvapilo?

Že časově ani jinak náročné to opravdu není. Jedná se o soubor jednoduchých pravidel, které jdou do života krásně zakomponovat, stanou se běžnou součástí každého dne, nijak mě to neomezuje a hlavně, je to životní styl, žádná dieta či očista, z které zase sejde a vrátí se do stejných kolejí.

Také mě překvapilo to, jak 90% našich problémů - u žen, souvisí s cykličností a jak je důležitá strava. A nejde o to nejíst už čokoládu, nedát si vínko, kterého jsem milovník... :D Ale o ty hacky kolem, kdy vím, jak co nejvíce odvrátit následky nějakého hřešení.

Jaké konkrétní výsledky jsi získala díky implementaci HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINKU?

Zlepšení mentálního i fyzického zdraví, zvýšení energie, lepší vztahy s partnerem, více jsem poznala ženství a své tělo.

Co přesně se Ti na HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINKU nejvíce líbilo?

Určitě lidský přístup Zdeňky, je to jako hovor s kamarádkou, ale moudrou kamarádkou, která tě vyslechne, pochopí, poradí, společně se zasmějete. Také cenné rady, které po callu dojdou do mailu formou reportu, takže mám vše přehledně na jednom místě a z prvních reportů vlastně čerpám doteď.

Co bys řekla někomu, kdo uvažuje o investici do koučování se Zdeňkou?

Ať do toho určitě po hlavě jde a nebude litovat! Některé rady jsou jednorázové, ale některé opravdu na celý život a to zlepšení nálad a duševní pohody stojí za to.

Jaké je Tvé OFICIÁLNÍ doporučení pro HORMONÁLNÍ BALANC KOUČINK?

Asi jen takové, ať Zdeňka v tom pokračuje tak, jak to dělá. Je svá a plná energie a opravdu umí klientce předat maximum, namotivovat a podpořit.

JAKÉ BYLO TVÉ HORMONÁLNÍ ZDRAVÍ PŘED KOUČINKEM?

Me zdraví před hormonalnim koučinkem bylo takové že jsem skoro rok neměla menstruaci, po vysazeni antikoncepce, hromadě stresu a hodně mě to trápilo.

CO VŠECHNO JSI ZKUSILA PŘED KOUČINKEM?

Zkusila jsem doplňky stravy, ani nechci raději počitat kolik za ten rok jsem za ně dala peněz 😃🙈 

ČEHO SES BÁLA NEŽ JSI SE MNOU ZAČALA SPOLUPRACOVAT?

Přimělo mě, že jsi mi byla velice sympatická a ja potřebovala pomoc, líbilo se mi jak vystupujes na instagramu, jaké jsi éro😃❤️

S ČÍM KONKRÉTNÍM JSI SE POTÝKALA, NEŽ JSI SE PUSTILA DO SPOLUPRÁCE?

Potýkala jsem se s velkým stresem - tudíž Nou menstruejšn. 

JÁKÉ JE TVÉ ZDRAVÍ TED ?

 Řekla bych, že me zdraví je mnohem lepší, bohužel menstruace ještě nedorazila, i když jsem z toho často fakt smutná, pevně věřím, že brzy přijde. Dělám pro sebe maximum. Jim zdrave, vyváženě, snažím se tolik nestresovat, začala jsem cvičit jógu ❤️

CO KONKRÉTNĚ BYLA NEJVĚTŠÍ ZMĚNA?

 Moje největší změna po koučink byla v přístupu sama k sobě.

CO TĚ PŘEKVAPILO?

 Díky koučinku jsem získala informace o kterých jsem neměla ani tucha. Věděla jsem, že máme menstruaci, že máme pms ale třeba další fáze ? To mi do koucinku nikdo neřekl 😃

JAKÉ KONKTRÉTNÍ VÝSLEDKY JSI DOSTALA ?

Hrozne se mi líbilo, jak jsi mi vse vysvětlila, hrozne se mi líbilo, že jsem se vždycky vypovídala a pak mi bylo lépe, líbilo se mi, že jsi mi předala informace, které jsem dříve nevěděla.

CO BYS ŘEKLA NĚKOMU, KDO UVAŽUJE O INVESTICI DO KOUČOVÁNÍ SE ZDEŇKOU? 

Jestli premýšlíš ano nebo ne, určitě do toho jdi! Koucink mi dal mnoho informaci, nejen o ženství ale i obecně. Změnila jsem pohled na život, změnila jsem přístup sama k sobě, samozřejmě ukončením koucinku ta práce neskončila, člověk musí na sobě pracovat dal a dal, vlastně cely život. Takže do toho rozhodne jdi, jsem vděčná že jsem ti tehdy napsala a to jsem se bála! 

Děkuju za to, že jsi a co děláš, jak to děláš a moc se těším na náš navazující coaching! ❤️

Anna Králová

baristka/pekařkaJAKÉ BYLO TVÉ HORMONÁLNÍ ZDRAVÍ PŘED KOUČINKEM?

Před koučinkem jsem brala 7 let hormonální antikoncepci, takže moje hormony tím byly ovlivněny. Kvůli mé hmotnosti si myslím, že to těm hormonům taky neprospělo.

CO VŠECHNO JSI ZKUSILA PŘED KOUČINKEM?

Redukce váhy, stravování založené na vyvážený příjem makroživin. Předtím jsem se zajímala jen o to, jak zhubnout. Neměla jsem vůbec ponětí o tom, že by můj cyklus mohl ovlivňovat tolik věcí.

ČEHO SES BÁLA NEŽ JSI SE MNOU ZAČALA SPOLUPRACOVAT?

Musím říct, že strach jsem neměla z toho procesu. Spíš pro moji introvertní uzavřenou povahu, zda si sedneme jako lidi. Zdeňku jsem už delší dobu sledovala na Instagramu. Takže to byla spíš zvědavost než strach.

S ČÍM KONKRÉTNÍM JSI SE POTÝKALA, NEŽ JSI SE PUSTILA DO SPOLUPRÁCE?

Občasné akné. A posledních pár cyklů před spoluprácí jsem začala mít bolestivou mesntruaci. Příznaky PMS - podrážděnost, únava, neovladatelné chutě na sladké. Nutkavé myšlenky - negativní scénaře.

JÁKÉ JE TVÉ ZDRAVÍ TED ?

Zmizela bolestivá menstruace, podrážděnost, neovladatelný chutě na sladké, nutkavé myšlenky jsou pryč.

CO KONKRÉTNĚ BYLA NEJVĚTŠÍ ZMĚNA?

Všechno výše zmíněné bylo pro mě přínosem. Největší změna je v celkovém tom cyklu a poznání sama sebe. Je to pro mě zcela jiná etapa života.

CO TĚ PŘEKVAPILO?

Jak moje tělo vysílá signály v těch určitých fázích cyklu. Více poslouchám tělo, kdy mi říká, že jsem unavená apod.

JAKÉ KONKTRÉTNÍ VÝSLEDKY JSI DOSTALA ?

Více jsem se poznala. Mohla to aplikovat i na svoji práci v podnikání, abych se nevyčerpávala a myslela i na odpočinek. I moje myšlenky v hlavě se uklidnily. Jsem teď více uvolněná a klidnější.

CO SE TI NA KOUČINKU LÍBILO NEJVÍC?

Super přístup Zdeňky. Bylo to jak sedět s dlouholetou kamarádkou na kafi, mohla jsem být plně otevřená.

CO BYS ŘEKLA NĚKOMU, KDO UVAŽUJE O INVESTICI DO KOUČOVÁNÍ SE ZDEŇKOU?

Pokud se chce dozvědět něco nového o svém těle a jeho fungování spojené se svých cyklem, tak ať jde do toho. Je to jedna z nejlepších investicí do sebe.

JAKÉ JE TVÉ OFICIÁLNÍ DOPORUČENÍ PRO KOUČINK?

Super individuální přístup. Příjemná atmosféra. Spoustu prostoru pro otázky. Všechno srozumitelně podáno. Materiály navíc.

Tereza Gruberová

Průvodkyně matematikouPřevelice se vážím naší spolupráce, jelikož mě to posunulo kupředu a ty jsi byla ta největší motivace a ono se to ve všem vyplatilo. Tvůj přístup, tvá energie je neskutečná a můj život se díky tobě úplně otočil a za to ti moc děkuji♥️🍀. Je vidět, ze víš co děláš a umíš to i skvele předat. Ty naše cally, kde jsme se i zasmály a já vždy odchazela úplně klidná a vyrovnaná a čístá. Věřím, ze naše spolupráce jen tam neskončí.

Moc ti za všechno dekuji Zdeni.🍀🤩

Anita Gabrielová

Recepční

Včera jsme dokončily první kolo cyklické terapie se @zenska.cyklicnost. Již delší dobu jsem hledala nějkou vhodnou duši, která mi bude při sdílení mých vnitřních pochodů sympatická a důvěryhodná. Jsem moc ráda, že jsem konečně někoho takového našla. Přes videohovory jsme probraly všechna důležitá témata od průběhu všech fází cyklu, až po mé myšlenkové pochody. Vše je naštěstí řešitelné, a tak mohu vřele doporučit vždy usměvavou krásnou Zdeňku! Není zdravé se vnitřně trápit, protože psychický problém může přijít i do fyzického!

Vanda Svobodová

Taterka

Ahojky, know how, které předaváš je fakt potřeba! Škoda, že se tohle neučí ve škole. Hlavně o HA! Kéžbych tě potkala dřív❤️

Karin Bojtarová

Studentka

Veľmi ma teší, že som na teba narazila. Odpovedala si mi na všetky otázky, ktoré ma zaujímali a ešte viac.☺️ Vyjadruješ sa veľmi milo, sympaticky a výstižne. Je vidieť, že ťa práca vážne napĺňa a baví. Viem už potrebné veci o svojom cykle a môžem s ním lepšie pracovať. Neskutočne som si užila aj to, ako sme počas callu riešili aj nejaké moje osobné veci. Pomohla si mi určite aj po psychickej i duševnej stránke. Takže moc pekne ti ďakujem ☺️

Silvie Sakalová

 

„Dneska jsem měla mentroringový call se Zdeňkou a cítím obrovskou vděčnost. Zodpověděla mi všechny předem připravené otázky a pomohla mi si uspořádat některé oblasti mého života. Díky dnešnímu callu jsem zjistila, jak moc je důležité znát ženskou cykličnost. Věřím, že se jí povede obrovsky rozšířit tyto důležité informace o ženské cykličnosti nejen mezi ženy, ale i muži. Protože porozumění ženám vede přes jejich cykličnost💕.“

Jarmila Takac 

Letecká mechanička

Na téma „ženská cykličnost“ už jsem narazila cca 2 roky před tím, než jsem Zdeničku kontaktovala. Zaujalo mě to, ale nabyla jsem pocitu, že to je příliš omezující, příliš komplikované, a že mě, jako výkonnou podnikatelku, to bude brzdit. Proto jsem se tématu dlouhou vyhýbala a radši dělala, že neexistuje. Nicméně jsem tak nějak tušila, že pokud to téma otevřu a skutečně ho pochopím, tak mi naopak pomůže nejen dosahovat svého maximálního potenciálu, ale také poslouchat a respektovat své tělo, abych byla pokud možno zdravá a vitální po celý svůj život, protože co si budeme, zdraví je přednější. Zdeničku jsem zavalila otázkami, se kterými si skvěle poradila a navedla mě na tu správnou cestu. Teď se naopak nemůžu dočkat, až své „cyklické já“ pořádně poznám. Zdeničku doporučuji VŠEM ženám, které se své cykličnosti ještě neotevřely ale tuší, že to bude krok správným směrem. :)

Eliška krásná 

Výuka aj online

„Velmi si vážím spolupráce s tebou a jsem potěšena tvým přístupen. Hodně jsi mi pomohla v řešení problémů. Je pro mě důležité zasvěcení do problematiky cykličnosti, kterou jsem začala zkoumat jen díky tobě. Jsi milá, vstřícná, inteligentní osoba, která se nebojí pomoci a ráda projeví svůj zájem o vyřešení zapeklitých situací druhých. Snažíš se být ve všem nápomocná a poskytovat pomocné rady a tipy, jak bojovat s nedostatky. Moc si toho vážím. Doporučuji všem. 💐🍀🌺☀️💕“

Martina Burešová

Učitelka

„Zdeni, jsem moc ráda, že jsem měla příležitost být tebou koučovaná. Moc jsi mi pomohla pochopit mé cykly a jak je používat, aby mi sloužily. Cítím se mnohem více propojená se svým tělem. Je vidět, že víš, co děláš. Jsi také hodně intuitivní. Cítila jsem se s tebou opravdu bezpečně a teď už vím, že čím jsem si procházela je naprosto normální a nic se mnou není špatně. Moc děkuji Zdeni😊🤍“

Lea Tran

Koučka 

Ahoj Zdení, musím říct, že po koučování jsem se cítila opravdu hned lépe! Úkoly postupně plním, moc mě to baví a víc si tím uvědomují co je pro mě důležité☺️tvůj hlas byl velmi uklidňující a opravdu musím říct, že tak krásný osobní a milý přístup jsem ještě nezažila. Cítila jsem mnoho empatie a skutečný zájem, opravdu moc děkuju!❤️

Šárka Rychlá 

Budoucí cukrářka

„Krásný a laskavý přístup. Člověk nemá pocit, že jedná s někým jako je psycholog, ale má pocit, že se svěřuje nejlepšímu příteli a společně nalézají správnou cestu k řešení. Už po prvním hovoru člověk ví kam chce směřovat, a pak už k tomu jen dojít.“

Karolína Matějovská

Dental hygienist


NOVINKA 

Zapoj svého partnera do svého koučinku a poznání cykličnosti. 

Získáte tím oba!

Po koučování budeš mít u svého partnera větší pochopení a podporu. 

Není nic krásnějšího než, když si pár dokáže otevřeně popovídat a růst společně do pevnějšího
a milujícího vztahu. 


Zdeňka Svobodová 

Vím, že čas, který tu máme je velice omezený, a proto jsem se ho rozhodla žít přesně tak, jak si přeji já. Musela jsem se to však naučit. Své know-how teď učím ženy, které si uvědomují, že mohou mít více, ale dělat pro to méně. Ženský cyklus a já jim budu za cestou snů oporou. 

Chceš se o mně dozvědět více? Zde je můj příběh