Valentýn: Dopřej lásku sama sobě

04.02.2024

Valentýnské tipy, které potěší každou ženu

Už je to opět tady – máme tady únor, který se nese ve znamení svátku zamilovaných, tedy svatého Valentýna. Některou z vás možná iritují všude vtisknutá srdíčka, čokoládky, svíčky, romantika,  ale co takhle se na tento svátek podívat trochu jinak? A udělat radost zejména sobě?

Svatý Valentýn představuje ideální čas pro projevování lásky a intimity ve vztahu, a to jak partnerském, tak i sama k sobě. Dnešní článek se nese ve speciálním změní pro ženy, které chtějí oživit své vlastní i partnerské hrátky.

Svatý Valentýn může být příjemný a vzrušující
Svatý Valentýn může být příjemný a vzrušující

Valentýn s pořádnou dávkou vášně

Den svatého Valentýna se nemusí přece oslavovat vždy jen v páru. Ať už jste zadané, nebo ne, dopřát lásku samy sobě byste měly vždy a můžete k tomu využít právě i tento láskyplný svátek.

Proto si dnes otevřeme trochu kontroverzní téma, které k nám ale přirozeně patří. Užít si trochu rozkoše a orgasmu je totiž zdravé a potřebné. A skvěle k tomu mohou pomoci například takové sexuální hračky. Tady máte hned několik tipů, které vám parádně zpříjemní den nebo zajistí peprnou noc.😈

1. Vibrátory

Vibrátory patří mezi nejoblíbenější erotické pomůcky a v dnešní době je objevíte snad už v každé ženské nebo partnerské ložnici. Ženy je rády používají, protože s nimi při masturbaci i sexu snadněji dosáhnou orgasmu. I v rámci hrátek s partnerem dokážou skvěle zpestřit a oživit jinak zajetou rutinu.

Na trhu najdete širokou škálu různých druhů, v několika barevných provedeních, tvarech, materiálech, takže jistě objevíte ten pravý přesně pro vás, který uspokojí i vaše nejdivočejší sny
a fantazie

Tak co, oprášíte na Valentýna svého parťáka nebo se někde po nějakém podíváte, abyste si zpříjemnili blížící se svátek zamilovaných? Já bych se toho rozhodně nebála! 😈

🔥Tip: Pokud chcete zažít opravdovou jízdu rozkoší, zkuste womanizer! Věřte mi, že takovou pecku jste dlouho nezažily! Jedná se o tlakový vibrátor na klitoris, který přivádí ženy
k orgasmickému blahu rychleji než jakékoliv jiné vibrátory.

2. Anální kolíky

Anální kolík vám umožní zažít zcela nové pocity. Milování nebo sebeuspokojování vyzdvihne do intenzivnějších výšin

Najdete různé vibrační i nevibrační anální kolíky. Ty bez vibrace se ideálně hodí pro začátečníky a prvotní seznámení se s tímto tipem erotické pomůcky. Vibrační anální kolíky stimulují intenzivněji. 

A co teprve ty jejich designy? Potěší i vašeho partnera, neboť když uvidí ve vašem zadečku vyčuhující králičí nebo jiný ocásek, probudí se v něm jeho vnitřní šelma! Navíc při sexu díky kolíku muž ocení užší vaginu partnerky a žena zase prožije díky dvojité stimulaci dokonalý sexuální zážitek.

Užijte si vzrušující chvilku pro sebe
Užijte si vzrušující chvilku pro sebe

3. Venušiny kuličky

Tato skvělá pomůcka patří mezi velmi oblíbené u žen, neboť jim pomáhá efektivně zpevnit pánevní dno. Neměly by proto chybět v základní výbavě také vám. 

Nošení Venušiných kuliček je příjemné a o vzrušujícím tajemství v ženském klíně se nikdo nedozví. Můžete si jít s nimi zaběhat nebo se rozptýlit při běžných denních činnostech. 

V případě společných hrátek vašeho partnera příjemně překvapí, až je nic netušící objeví ve vašem klíně. Venušiny kuličky zkvalitňují sexuální život, protože vytrénovanými vaginálními svaly ženy lépe sevřou partnerův penis, a tím mu dopřejí intenzivnější zážitek ze sexu. Samy pak prožijí procítěnější orgasmy.

Pravidelné nošení Venušiných kuliček ženě přináší i mnoho dalších zdravotních benefitů. Posílení pánevního dna brání nechtěnému úniku moči po porodu a v období menopauzy, dále pokud ženy trápí prolaps vaginy, bolesti zad a vadné držení těla, nebo dokonce i bolestivá menstruace.  

4. Dilda

Dilda představují vlastně takové umělé penisy. Jsou bez vibrace a při milostných hrátkách si je vychutnají ženy i muži. Hodí se pro samotnou masturbaci nebo v rámci předehry s protějškem (taková dilda s přísavkou dokážou vykouzlit třeba žhavou švédskou trojku). 

Oproti vibrátorům jsou pružnější a ohebnější, nemají totiž vibrační motorek. Vyrábí se v různých velikostech, tvarech i materiálech, takže určitě najdete skvělého kamaráda přímo podle vašich představ. A partner nemusí žárlit!

4. Vibrační vajíčka

Tato vychytávka potěší každou ženu (a i muže!). Jedná se o skvělý způsob, jak okořenit svůj den nebo i vášnivou noc. Tato vajíčka představují vibrační pomůcky, na jejíž vlnách ženy prožijí dokonalou slast. 

Ženy si s nimi zpříjemní běžné činnosti nebo je vezmou s sebou na procházku jako vzrušující tajemství schované pod oblečením. Pro párové hrátky se nejvíc hodí vibrační vajíčka
s bezdrátovým dálkovým ovládáním, protože malý ovladač schováte kdekoliv. Partner si pak s vámi může úžasně hrát.


Věděly jste, že i v DM drogérii seženete erotické hračky?🫢

🩷 Tip: Zajímá vás, jak jste na tom momentálně se svým hormonálním zdravím? Určitě vyzkoušejte tento kvíz.

Tipy na partnerské hry

A pro zpestření a okořenění partnerského milostného života (nejen na Valentýna) můžete vyzkoušet i nějaký z těchto tipů na partnerské hry.

1. Erotické prádlo

Sexy oblečky zvýrazní ženskou (i mužskou) postavu a umocní v ložnici vzrušující atmosféru. Pořídit si můžete různé smyslné bodýčka, komplety, korzety, punčochy nebo spodní prádlo. Vše ozdobené sexy krajkou a zakrývající jen to nejnutnější dokáže rozproudit ty správné postelové vibrace.

Erotické prádlo vám navíc umožní cítit se sexy a sebevědomě, což přinese novou jiskru do intimních chvilek. A nejen na svatého Valentýna. 😘

2. Romantická koupel s relaxačními bombami

Pro relaxaci a romantiku vyzkoušejte společnou koupel s relaxačními bombami. Tato jednoduchá, ale efektivní společná aktivita dokáže vykouzlit intimní atmosféru a nabídnout peprný i uvolňující čas pro oba partnery.

Vyberte si nějaké přírodní koupelové bombičky. Koukněte třeba na Goodie (SLEVA – CYKLICNOST5).

3. Smyslná masáž s hřejivými oleji

Masáže jsou skvělým způsobem, jak posílit spojení s partnerem a připravit si dokonalou milostnou předehru. Použití hřejivých olejů dodá masáži nový rozměr a vytvoří smyslné prostředí.

Spojení olejíčků s příjemnými doteky, provoněnou ložnicí a tichou hudbou na pozadí efektivně uvolní tělo i mysl. Rozmazlení partnerovou pozorností se pak s větší chutí pustíte do erotických hrátek. Však samy s protějškem vyzkoušejte a uvidíte!

😈 Tip: Přizvěte ještě jednoho kamaráda, a to konkrétně masážní hlavici! Jedná se o vibrátor, který vám skvěle promasíruje tělo i s intimními partiemi!

4. Romantický piknik v ložnici

Na romantický piknik nemusíte chodit jen ven do přírody. Vytvořte si ho rovnou u vás doma
v ložnici či obýváku
. Tato neformální a zábavná aktivita vykouzlí příjemné prostředí pro intimní spojení.

Připravte si své oblíbené dobroty a pití a nechte večer volně plynout. Buďte spolu, mazlete se
a uvidíte, kam se vše posune dále.  

5. Erotické hry

Opepřete svatý Valentýn erotickými hrami. Existuje mnoho kreativních her, které mohou přinést jak smích, radost, tak i nové formy žhavé intimity do vašeho vztahu.

Erotické hry pro dospělé navodí veselou a hravou atmosféru. Jedná se o takový nenásilný způsob zpestření hrátek, i když se třeba trochu stydíte. Deskové hry a kartičky s různými sexuálními úkoly nabudí k vyzkoušení novinek, které vás rozhodně nudit nebudou. 

Orgasmus a rozkoš jsou zdravou přirozeností pro každou z nás
Orgasmus a rozkoš jsou zdravou přirozeností pro každou z nás

Svatý Valentýn opravdu nemusí být taková běžná klasika a nuda. Jedná se o skvělou příležitost užít si nové, peprné chvilky buď sama se sebou, nebo ve společnosti vašeho protějšku. Těchto několik nápadů určitě pomůže a parádně posílí spojení se sebou nebo partnerem.  

Pokud se chcete dozvědět více o své ženské cykličnosti, naučit se ji více využívat ve svém životě, nebo případně vyřešit nějaké hormonální bolístky, které vás trápí, nebojte se ozvat. Ráda vám
s tím pomůžu!🙋‍♀️

A nezapomeňte se připojit ke komunitě Cyklicky, která vás každý měsíc obohatí o další užitečné tipy pro svůj ženský potenciál!


Zdeňka Svobodová

Vím, že čas, který tu máme je velice omezený, a proto jsem se ho rozhodla žít přesně tak, jak si přeji já. Musela jsem se to však naučit. Své know-how teď učím ženy, které si uvědomují, že mohou mít více, ale dělat pro to méně. Ženský cyklus a já budeme Tvou oporou za cestou splněných snů. 

Chceš se o mně dozvědět více? Zde je můj příběh