Podcast pro ženy, které ví, že mohou od svého těla získat cokoliv a intuitivně to cítí. Touží si naplno stoupnout do své síly zdravého ženského těla, které jim každý měsíc nabízí spoustu možností – vnitřní klid a možnost se ohlédnout a sílu dosáhnout čehokoliv. Tyto ženy následují svůj vnitřní kompas, který je vede vášnivým životem v odpočatém a energií nabitém těle. A především kráčí svou životní cestou, která jim dává smysl.


Pokud cítíš, že se chceš vydat na cestu za poznáním ženské cykličnosti, jsi připravena otevřít svou mysl a najít svou vnitřní ženskou sílu, tak si přišla na to správné místo. Jen se pohodlně usaď a nech se vést odborníky ve své praxi, kteří s Tebou budou sdílet jejich postřehy ze světa zdraví, spirituality, sebelásky a osobního rozvoje. 

CO NÁS ČEKÁ V DUBNU?

NOVÝ PODCAS S PAVLOU

Co Ti říká slůvko nontoxic?

 Pokud jsi zavítala na tyto stránky, pravděpodobně budeš mít nějakou hormonální nerovnováhu. Jestli je tomu tak, slůvko nontoxic by Ti nemělo být cizí. 

Dnes si společně povídáme s Pavlou Pavlištovou o tématu nontoxic život a jak nás toxicita kolem nás ovlivňuje. 

Pro ženy je velice důležité se v této problematice, alespoň trochu vzdělat a vědět, že si můžeme vybrat varianty, které nám neškodí. 

Proto doposlouchej podcast až do konce.

DALŠÍ HOSTÉ 

Doménou každé ženy jsou vlasy 💇🏼‍♀️ a od koho jiného se naučit, jak pečovat o vlásky, než od Trichologa. 

Dnešní podcast je s úžasnou Hedvikou 👩🏻, která Ti předá vše, co potřebuješ vědět, jak o vlásky pečovat při všech hormonálních změnách (těhotenství, menstruace, hormonální antikoncepce, menopauza).

 📝 Určitě si připrav notýsek a propisku, tohle si budeš potřebovat někam napsat. 

Hedviku nalezneš na instagramu pod jejím jménem Hedvika_Janouskova