Dynamická fáze

16.09.2021

Heslem je Výkon + Rychlost + Akce

Po menstruační fázi přichází na cca 12 dní dynamická fáze. Apeluji stále na tom, že pokud svému tělu, mysli a duši nedáte adekvátní odpočinek, žádná dynamická fáze nedorazí a vy se budete cítit jako mrtvolka až do vaší další mns fáze... A celý měsíc je v prčicích!

Co ale od své DF můžete očekávat?

Na povrch vystoupí vaše druhá silná, netrpělivá, sobecká, sebevědomá, sebejistá, sexy, racionální, logická, analytická JÁ. V této fázi jste více na mužské energii, tak ji využijte na plno. Dokážete multitasking, vyjednávat s muži jako se sobě rovnými. Vystupuje na povrh vaše Amazonka, která bude chtít se všemi bojovat, ale co hlavně, bude chtít vyhrát. Proto se zbytečně nepouštějte do emočně vyhrocených sporů. 100% bitvu vyhrajete, ale bude více mrtvých a nic užitečného z toho nevzejde. Snad si rozumíme. Takže žádné hádky, spíše rovnocenná komunikace, která bude mít zaručeně 100% užitečné výsledky.

V této fázi bude pro vás hračka rozjet 155 projektů najednou, ale co už je horší? Nezvládnete je dodělat, což vlastně není až takový problém, jelikož je v dalších fázích doděláte. Opět, pokud budete umět ovládat své fáze, rozpoznáte, kdy nastane ten správný čas na dokončení rozdělaného projektu. V této fázi vám vůbec nebude vadit věci delegovat. Lidé kolem vás nebudou stíhat a budete s nimi ztrácet trpělivost.


❤️Tip: Otestujte si, jak je na tom vaše hormonální zdraví! Vyzkoušejte
tento
kvíz.

Partnerský vztah

Muži, nebojte se. Opět se bavíme jen o fázi, 12 dnů a zase ji máte doma. Tu milovanou ženušku, co vám navaří. Teď jde ale vaření, rodina, domácnost a nějaký úklid na druhou kolej. Teď máte doma ženu, která se vám hravě vyrovná, dokonce bude rychlejší a silnější než vy. Pokud máte v plánu nějakou akčnější dovolenou, TEĎ nastal ten správný čas, kdy se na plánování vrhnout. Pokud jste měli v předešlých dnech (mns fázi) nějaké neshody, poproste svou ženu znovu o vysvětlení. Ráda vám to poví a možná tomu teď budete i více rozumět, jelikož vám to vysvětlí více jako muž než emocionální žena. 


Já tuto fázi pociťuji nejvíce v mé pracovní výkonosti. Dělám vše mnohem rychleji a rozhodněji. Neřeším zbytečné emoční rozhodování a jedu hodně po racionální ose. 


Zdeňka Svobodová 

    Vím, že čas, který tu máme, je velice omezený, a proto jsem se ho rozhodla žít přesně tak, jak si přeji já. Musela jsem se to však naučit. Své know-how teď učím ženy, které si uvědomují, že mohou mít více, ale dělat pro to méně. Ženský cyklus a já jim budu za cestou snů oporou. 

Chcete se o mně dozvědět více? Zde je můj příběh