Ovulační fáze

23.09.2021

Heslem je pečovatelka a sexy dračice v jednom.

Fáze, která začíná cca od 10. do 20. dne našeho cyklu.

Fáze, kdy jsme nejvíce ženské 🌸. Naše ženské feromony z nás vyzařují do všech stran a muži si toho nevědomky všímají.

Fáze, kdy se z nás stávají ještě více sebevědomé, sebejisté, pozitivně naladěné a skoro pořád sluníčkové ženy. Naše energie je v těchto dnech na maximu. Netrpělivost a nedočkavost, která nás doprovázela v DF, nás v OV opouští. Dokážeme tolerovat nepořádek i smradlavé ponožky našeho muže a s láskou a péčí je odneseme do prádelního koše.

Zde se mužům nedivím, že nás nechápou. Dneska „ponožky“ odneseme v klidu a bez řečí, a příští týden je po něm mrskneme a pohádáme se s ním, že nejsme žádné služky.

Ovulační fáze je nejsilnější pro nás ženy, co se týče ženské energie. Jsme na samém vrcholku ženství. Užíváme si to, pečujeme o sebe i o ostatní. Vyvařujeme, pečeme a uklízíme. V těchto dnech máme neuvěřitelnou chuť, a stejné pomyšlení jako muži, na milování 💗. V hlavě se nám promítají všechny scény z 50 odstínů a představujeme si, jak máme toho našeho Christiana doma a dělá s námi všechny ty nemravnosti 🤫. Proto toho muži využijte, rozhodně vám na milováni neřekneme NE!

Archetypálně je toto období nazvané jako Matka – pečující, milující a tolerující. Zde by ale měli nastoupit na řadu muži a upozornit nás, že je také čas se starat o sebe, jelikož budeme mít v této fázi potřebu se starat především o své okolí. Některé ženy mohou mít sklon k tomu zapomínat na sebe.

Sladké milování

Pokud chcete mít spokojené partnerství, neodmítejte ženu v této fázi. Buď te jí nablízku a říkejte jí, jak ji milujete. V této fázi je mnohem snazší sklouznout do kolečka žárlivosti, proto tomu předejděte. Přeci jen si můžete vychutnat, jakou máte vedle sebe sex bombu, když se za ní každý chlap otáčí, ale ona je jen vaše. U této fáze doporučuji nosit domů kytky. 

Chcete vědět víc o své ženské cykličnosti a jak ji zařadit do života? Sledujte dál články na našem ženském blogu! Ale jestli v tom pořád nějak tápete a potřebujete to ušít sobě na míru, neváhejte a rezervujte si svůj call

Ráda vám pomůžu i s jakýmkoliv hormonálním problémem (už jste si dělaly kvíz?), od zpoždění menstruace přes bolest v podbřišku až po PCOS.

Zdeňka Svobodová

Vím, že čas, který tu máme, je velice omezený, a proto jsem se ho rozhodla žít přesně tak, jak si přeji já. Musela jsem se to však naučit. Své know-how teď učím ženy, které si uvědomují, že mohou mít více, ale dělat pro to méně. Ženský cyklus a já jim budu za cestou snů oporou. 

Chcete se o mně dozvědět více? Zde je můj příběh